KOPRIVA INFO

POČETNA ŽUPANIJSKE VIJESTI >> SPORTPOLITIKAKULTURAGOSPODARSTVODRUĹ TVENI Ĺ˝IVOTHRVATSKAKINO VELEBIT
SLAVEN BELUPO - BAČKA 2 - 2
12.02.2017

Slaven Belupo je bolje otvorio utakmicu i već u 8 minuti  došao do prednosti od 1 – 0 golom Mirka Ivanovskog. U prvih 45 minuta utakmice Slaven Belupo odigrao je vrlo dobro i imao nekoliko povoljnih prilika za postići novi zgoditak , ali se ipak na poluvreme otišlo sa minimalnom predlošću od 1 – 0.

Slaven Belupo bolje je igrao  i u drugom poluvremenu , a u 77 minuti Goradan Barić  postigao je   drugi zgoditak  za povećanje vodstva od  2 – 0  . Tada se mislilo da će gosti iz Bačke doĹľivjeti poraz , ali u  86 minuti gosti su smanjili  na 2 – 1 , a u 89 minuti i   izjednačili na konačan rezultat utakmice 2 – 2.