KOPRIVA INFO

POČETNA ŽUPANIJSKE VIJESTI >> SPORTPOLITIKAKULTURAGOSPODARSTVODRUŠTVENI ŽIVOTHRVATSKAKINO VELEBIT
KADETSKO PRVENSTVO ŽUPANIJE U ŠAHU
23.04.2017

Osvrt na Pojedinačno kadetsko prvenstvo županije u šahu

 (Društveni dom u Starigradu, 22.04.2017.)

65 sudionika, te dvostruko toliko roditelja, voditelja i trenera

s posebnom će pažnjom i ponosom čuvati uspomenu na ovaj dan.

Dan u kom je šahovska Podravina proglasila 10 novih prvaka.

Svi vrijedni šahovski klubovi ovog kraja godinu dana su se pripremali

za ovu Ponosnu smotru šahovske mladosti i u njoj dobili

još jedno ohrabrenje i priznanje za svoj rad.

To nije samo treniranje djece za jedno športsko natjecanje,

već dragocjen putokaz za život, sa svime rijetkim i plemenitim

što smo baštinili od naših starih.

Generacije Hrvata su sanjale o ovakvom sunčanom danu

i proljeću u domovini.

 

Šahovski prvaci županije na „Zemljin dan“

 

Kategorija

Prvak županije

Klub

Kadeti do 15 godina

Mihael Jakrlin

ŠK Stari graničar, Cirkvena

Kadeti do 13 godina

Luka Tomrlin

ŠK Picok Đurđevac

Dječaci do 11 godina

Emanuel Bunić

ŠK Koprivnica

Dječaci do 9 godina

Sven Džendžo

ŠK Koprivnica

Dječaci do 7 godina

Marko Fičko

ŠK Koprivn

 

Kategorija

Prvakinja županije

Klub

Kadetkinje do 15 godina

Anamarija Radiković

ŠK Konaki, Novo Virje

Kadetkinje do 13 godina

Ema Bevanda

ŠK Picok Đurđevac

Djevojčice do 11 godina

Petra Kovač

ŠK Konaki, Novo Virje

Djevojčice do 9 godina

Helena Domislović

ŠK Tomislav-Goran, Sv. Ivan Žabno

Djevojčice do 7 godina

Agata Kokša

ŠK Konaki, Novo Virje

Djeca s pobjedničkih postolja

 

Kadeti do 15 godina

1.

2.

3.

Mihael Jakrlin

Lovro Koštić

Karlo Đukin

ŠK Stari graničar, Cirkvena

ŠŠK Podravka, Koprivnica

ŠŠK Koprivnica

 

 

Kadetkinje do 15 godina

1.

2.

3.

Anamarija Radiković

Lorena Bevanda

Bernarda Ćibarić

ŠK Konaki, Novo Virje

ŠK Picok, Đurđevac

ŠK Stari graničar, Cirkvena

 

 

Kadeti do 13 godina

1.

2.

3.

Luka Tomrlin

Lovro Klobučar

Josip Koštić

ŠK Picok, Đurđevac

ŠŠK Podravka, Koprivnica

ŠŠK Podravka, Koprivnica

 

 

Kadetkinje do 13 godina

1.

2.

3.

Ema Bevanda

Jelena Kokša

Marija Bilješko

ŠK Picok Đurđevac

ŠK Konaki, Novo Virje

ŠK Tomislav-Goran,

Sv. Ivan Žabno

 

 

Dječaci do 11 godina

1.

2.

3.

Emanuel Bunić

Matej Zadro

Jan Horčička

ŠŠK Koprivnica

ŠŠK Podravka, Koprivnica

ŠŠK Koprivnica

 

Djevojčice do 11 godina

1.

2.

3.

Petra Kovač

Lorena Vlašić

Ivana Emili Turkalj

ŠK Konaki, Novo Virje

ŠK Picok, Đurđevac

ŠK Križevci

 

 

Dječaci do 9 godina

1.

2.

3.

Sven Džendžo

Petar Štefanec

Ivan Martić

ŠŠK Koprivnica

ŠŠK Koprivnica

ŠŠK Križevci

 

 

Djevojčice do 9 godina

1.

2.

3.

Helena Domislović

Laura Lukinović

Vinka Pavlović

ŠK Tomislav-Goran,

Sveti Ivan Žabno

ŠK Stari graničar, Cirkvena

ŠŠK Koprivnica

 

 

Dječaci do 7 godina

1.

2.

3.

Marko Fičko

Leo Lovreković

Jan Kai Premec

ŠŠK Koprivnica

ŠŠK Križevci

ŠŠK Koprivnica

 

Djevojčice do 7 godina

1.

2.

3.

Agata Kokša

-

-

ŠK Konaki, Novo Virje

-

-

 

 

Najmlađi pobjednici u kategoriji dječaka do 7 godina (s lijeva na desno) :        Leo Lovrković (2.), Marko Fičko (1.) i Jan Kai Premec (3.)

 

 

Svi klubovi osvajači medalja

 

 

zlato

srebro

bronca

ukupno

ŠŠK Koprivnica

3

1

4

8

ŠK Konaki, Novo Virje

3

1

-

4

ŠK Picok, Đurđevac

2

2

-

4

ŠK Stari graničar, Cirkvena

1

1

1

3

ŠK Tomislav-Goran, Sv. Ivan Žabno

1

-

1

2

ŠŠK Podravka, Koprivnica

-

3

1

4

ŠK Križevci

-

1

2

3


Iznajmljivanje šatora

Pratite nas i na facebooku



Vie