POČETNA ŽUPANIJSKE VIJESTI >> SPORTPOLITIKAKULTURAGOSPODARSTVODRUĹ TVENI Ĺ˝IVOTHRVATSKAOSTALE VIJESTI
Slaven Belupo - Rijeka 1 - 1
24.09.2017

Gledatelja : 800

TIJEK SUSRETA;

90'+3 - Marković je sjajno obranio udarac Acostyja u posljednjim trenucima.

88' - Marković je zaustavio dobar pokušaj Pavičića s petnaestak metara.

80' - Mogao je Slaven sada doći i do potpunog preokreta, ali Kendeš je u velikoj prilici pucao preko gola.

78' - GOL! 1:1 - Međimorec donosi izjednačenje Slavenu. Bouadla je ubacio iz kornera, Pejić spustio loptu na drugu vratnicu, a Međimorec lako pogodio nebranjenu mreĹľu.

75' - Nakon pogotka "Rijeke" ritam utakmice je malo splasnuo.

59' - GOOOL! 0:1 - Heber nastavlja dobru formu. Ĺ˝uta mu je odlično spustio, a bivši Slavenov igrač matirao domaćeg vratara, koji je ovaj put prilično traljavo reagirao - lopta mu je prošla kroz noge.

53' - Prskalo brani udarac Bistrovića iz slobodnog udarca.

50' - Velika prilika za Slaven. Prvo je udarac Pejića završio u bloku, potom Prskalo obranio snaĹľan udarac Purića.

45' - Počeo je drugi dio susreta.

38' - Odlična prilika somaćih, Bouadla se našao sam na 7-8 metara pred Prskalom, koji pokazuje dobre reflekse i brani. Slaven je sve Ĺľivlji.

35' - Slobodan udarac s malo više od 20 metara Trebotić je zapucao visoko preko gola.

30' - Sada je s druge strane dobro probio Pejić, ali Ĺ˝uta uspijeva otkloniti opasnost u kaznenom prostoru.

24' - Sve je jači pritisak Rijeke. Novi slobodan udarac završio je u bloku domaće obrane.

15' - Fantastična obrana Markovića nakon udarca glavom Ĺ˝uparića. Slavenov vratar zasad prvo ime susreta.

6' - Odmah uzvraća Slaven preko Pejića koji je najbolje reagirao na ubačaj Bouadle. Moguće je da je u guĹľvi lopta pogodila u ruku Ĺ˝uparića, ali sudac nije reagirao.

4' - Prvi korner za Rijeku nakon što je Heberov pokušaj blokirao Musa. Odmah prva velika prilika Rijeke - ubacio me Mišić, Heber dobro pucao glavom, ali Marković brani.

1' - Počeo je susret. Prva akcija Rijeke, KvrĹľić je brzo dao do Mišića, koji prebacuje za Ĺ˝utu, ali njegov pokušaj centaršuta blokira Trebotić.