KOPRIVA INFO

POČETNA ŽUPANIJSKE VIJESTI >> SPORTPOLITIKAKULTURAGOSPODARSTVODRUĹ TVENI Ĺ˝IVOTHRVATSKAOSTALE VIJESTI
SLAVEN BELUPO PONIZIO HAJDUK USRED SPLITA
25.02.2018

Slaven Belupo šokirao je oko 13 tisuća domaćih navijača golom Delića u 71. minuti  i pobijedio Hajduk sa 0 - 1. Četiri minute nakon primljenog pogotka, danas nervozni Ohandza udario je Kitanovskog koji je bio bez lopte i sudac Vučković sasvim zasluĹľeno ga je poslao u svlačionicu. Hajduk je do kraja nešto pokušavao preko Hamze, Saida i Caktaša, no do gola nije mogao zbog čvrste i pokretljive obrane Slaven Belupa.

Slaven Belupo sasvim zasluĹľeno nosi bodove iz Splita. Ovakav Hajduk nije zasluĹľio ništa više od poraza s obzirom na ono što je večeras pokazao.

Bila je to povijesna, prva prvenstvena pobjeda Slaven Belupa na Poljudu i prvi prvenstveni poraz Hajdukova trenera Ĺ˝eljka Kopića u osmoj utakmici na klupi Splićana.

Na ljestvici vodi Dinamo s 53 boda, Hajduk je drugi s 44, a Slaven Belupo peti s 28 bodova.

Sljedeću utakmicu Slaven Belupo igra protiv Dinama u Zagrebu.