KOPRIVA INFO

POČETNA ŽUPANIJSKE VIJESTI >> SPORTPOLITIKAKULTURAGOSPODARSTVODRU┼áTVENI ┼ŻIVOTHRVATSKAOSTALE VIJESTI
PODRAVKA VEGETA - MURATPASA BSK 35 - 22
08.09.2018

Rukometašice Podravka Vegete su u punoj dvorani koprivničkoj publici pripremile pravi sportski spektakl. Iako je u 20. minuti zbog crvenog kartona Ana Debelić morala napustiti teren naše su se djevojke hrabro izdignule i pokazale da ih ništa ne mo┼że zaustaviti u ostvarenju njihove ┼żelje, a to je da uđu u grupnu fazu EHF Lige prvakinja. Tako su i igrale, srčano i brzo, te su uz dobru realizaciju na poluvremenu odmarale uz +6 golova prednosti. Magdalena Ećimović najmlađa vratarka RK Podravka Vegete danas je bila posebno dobro raspolo┼żena pa je sjajnim obranama dizala publiku na noge, a djevojke su pokazale što sve mogu i hrabro vukle kroz cijelu utakmicu te se sjajnim pogocima odu┼żile Magdaleni za sve fantastične obrane. U drugom poluvremenu je svoju minuta┼żu na vratima dobila i Jovana Risović, pojačanje RK Podravka Vegete koja je vrlo spretno čuvala vrata do kraja utakmice. Cijela Koprivnica mo┼że biti ponosna na naše cure i cijeli stručni sto┼żer na čelu s trenerom Zlatkom Saračevićem zato što su pokazali svoju snagu i ovu utakmicu do kraja iznosili rezultatom (35:22).