KOPRIVA INFO

POČETNA ŽUPANIJSKE VIJESTI >> SPORTPOLITIKAKULTURAGOSPODARSTVODRU┼áTVENI ┼ŻIVOTHRVATSKAOSTALE VIJESTI
PROGRAM 25. PODRAVSKIH MOTIVA Koprivnica, 14. ÔÇô 16. lipnja 2019. godine
10.06.2019

 

 

Muzej grada Koprivnice

Atrij Galerije naivne umjetnosti i Kino Generalić u Hlebinama

ETNOFESTival – 3. izdanje festivala koji spaja etnografski film i glazbu

15. lipnja 2019.

 

Galerija naivne umjetnosti u Hlebinama

Samostalna izlo┼żba Josipa Gregurića

15. lipnja 2019. u 19h

 

Galerija Mijo Kovačić u Koprivnici

Stalna postava Mijo Kovačić

 

 

14. lipnja – PETAK

 

Gradski park

16.00 - 21.00 Sajam naivne umjetnosti – prikaz tehnike slikarstva Hlebinske škole i

           kiparstva Podravine

16.00 - 21.00 Sajam tradicijskih i umjetničkih obrta

 

 

Gradski paviljon

19.30 – Limena glazba Koprivnica

20.00 – SVEČANO OTVORENJE 25. PODRAVSKIH MOTIVA I PREDAJA KLJUČEVA GRADA SLIKARIMA

- ┼Żenski vokalni sastav KUD-a Podravka

- Tamburaški sastav KUD-a Rudar Glogovac

 

 

Pozornica

21:00 - 22:00Cure iz Centra

22.00 Darko Misirača Trio, ciklus „Jazz fromthe Woods“, Le Petit Cafe

15. lipnja – SUBOTA

 

Gradski park

 

09.00 - 21.00 Sajam naivne umjetnosti – prikaz tehnike slikarstva Hlebinske škole i

           kiparstva Podravine

09.00 - 21.00 Sajam tradicijskih i umjetničkih obrta

09.00 – 13.00 Radenska – degustacija Pepsi maxlimeta

10.00 - 12.00 Lino kutak

10.00 - 12.00 Tancamo, popevamo i igramo se po podravski – DND i zajednica KUD-ova Koprivničko-kri┼żevačke ┼żupanije

18.00 - 20.00 Lino kutak

Gradski paviljon

10.30 – 11.30 Limena glazba Koprivnica

11.30 – 12.15 Podravkin obed– degustacija tradicijskih podravskih jela

12.15 – 13.30 Limena glazba Radeče, Slovenija

 

17.00 – 17.30 Društvo izvornog folklora Koprivnički Ivanec

17.30 - 18.00 KUD Širine, Novo Virje

18.00 – 18.30 Ansambel Odziv, Dom┼żale Slovenija

18.30 – 19.00 Udruga umirovljenika općine Rasinja

19.00 - 19.30 Pjevački zbor kluba za starije „Mariške“

19.30 - 20.00 KUD Srce

 

Pozornica

20.30 - 21.30 Mustačbend

21.45 - 23.00 Ogenj

23.00 – 24.00 Haze

 

19.00 Wine fest - terasa Caffe bar „Nautilus“

 

 

Muzej grada Koprivnice

Atrij Galerije naivne umjetnosti i Kino Generalić u Hlebinama

ETNOFESTival – 3. izdanje festivala koji spaja etnografski film i glazbu

15. lipnja 2019.

 

Galerija naivne umjetnosti u Hlebinama

Samostalna izlo┼żba Josipa Gregurića

15. lipnja 2019. u 19h

Galerija Mijo Kovačić u Koprivnici

Stalna postava Mijo Kovačić

 

 

14. lipnja – PETAK

 

Gradski park

16.00 - 21.00 Sajam naivne umjetnosti – prikaz tehnike slikarstva Hlebinske škole i

           kiparstva Podravine

16.00 - 21.00 Sajam tradicijskih i umjetničkih obrta

 

Gradski paviljon

19.30 – Limena glazba Koprivnica

20.00 – SVEČANO OTVORENJE 25. PODRAVSKIH MOTIVA I PREDAJA KLJUČEVA GRADA SLIKARIMA

- ┼Żenski vokalni sastav KUD-a Podravka

- Tamburaški sastav KUD-a Rudar Glogovac

 

Pozornica

21:00 - 22:00Cure iz Centra

22.00 Darko Misirača Trio, ciklus „Jazz fromthe Woods“, Le Petit Cafe

Dom mladih, Koprivnica – Vikend amaterskog kazališta i humanitarna akcija – Ludens teatar i PULS

17.00 – 17.30 Rođendan Mikijevog kluba, skupina Dramskoljupci
18.00 – 19.00 Kroz tuđe oči, skupina Tišina u ulici!

20.00 – 21.00 ┼Żene u crvenom, Amatersko kazalište Gospić

16. lipnja – NEDJELJA

 

9.00 Sveta misa u crkvi Sv. Nikole

 

Gradski park 

 

10.00 - 21.00 Sajam naivne umjetnosti – prikaz tehnike slikarstva Hlebinske škole i

          kiparstva Podravine

10.00 - 21.00 Sajam tradicijskih i umjetničkih obrta

 

10.00 - 12.00 Prodajna izlo┼żba kolača udruga ┼żena uz Dolcelu

10.00 - 12.00 Lino kutak

18.00 - 20.00 Lino kutak

 

 

Gradski paviljon

 

11.00 - 12.00 Limena glazba Koprivnica

 

16.30 - 17.00 Udruga umirovljenika općine Rasinja

17.00 - 17.30 Pjevački zbor kluba za starije „Mariške“

17.30 - 18.00 Udruga prijatelja kulture Vlado Dolenec

18.00 - 18.30 ┼ŻVS "Rudarice" KUD Rudar Glogovac

18:30 - 19:00 KUD Delovi

19:30 – 20:00 Limena glazba Koprivnica

 

20.00 – SLU┼ŻBENO ZATVARANJE 25. PODRAVSKIH MOTIVA

 

 

Pozornica

 

19:00 - 19:30 Hrvatsko pjevačko društvo Ferdo Rusan 

20.15 - 21.30Dixieland bend

21.30 - 23.00 Cinkuši

 

Dom mladih, Koprivnica – Vikend amaterskog kazališta i humanitarna akcija – Ludens teatar i PULS

18.30 – 19.30 Probudi se, skupina KaoKaotis

20.00 – 21.00 Plodno tlo, skupina Kamikazalište
 

 

Besplatan ulaz na manifestaciju

 

Organizator ima pravo izmjene programa



Iznajmljivanje šatora
Pratite nas i na facebooku



Vi?e