KOPRIVA INFO

POČETNA ŽUPANIJSKE VIJESTI >> SPORTPOLITIKAKULTURAGOSPODARSTVODRUÅ TVENI ŽIVOTHRVATSKAOSTALE VIJESTI
22.02.2018      > DRUÅ TVENI ŽIVOT <

Preostalo je još nekoliko dana da organizatori volontiranja predlože i nominiraju svoje najbolje volontere u prošloj godini. Kako pristižu prve prijave, Volonterski centar Koprivnice p...
Više...
22.02.2018      > SPORT <

U virovskoj Školsko-športskoj dvorani u subotu se igraju dvije prvoligaške košarkaške utakmice, što Virju potvrđuje epitet najkošarkaškijeg...
Više...

Kulturnovijeće Koprivničko-križevačke županije u srijedu, 21. veljačeodržalo je sastanaknakojemu je glavnatemadnevnogredabilodonošenjeOdluke o objaviPpozivazapredlaganjep...
Više...

Na temelju članka 9.a Zakona o financiranju javnih potreba u kulturi (“Narodne novine” broj 47/90., 27/93. i 38/09.) i članka 1. Odluke o osnivanju Kulturnog vijeća Koprivni...
Više...

Na temelju članka 32. Zakona o udrugama (“Narodne novine” broj 74/14. i 70/17.) i članka 15. Pravilnika o financiranju programa i projekata udruga koji su od interesa za Koprivni...
Više...

Vijesti iz Hrvatske

22.02.2018      > HRVATSKA <

Na Javni natječaj mogu se javiti: strukovne udrugeu turizmu i/ili ugostiteljstvu koje statutom imaju utvrđeno djelovanje u području turizma i/ili ugostiteljstva, a koj...
Više...
19.02.2018      > HRVATSKA <

“Možda vam nije poznato, ali Hrvati u iseljeništvu su prije svega domoljubi, pa nam politika gospođe Pusić kao i gosp. Blažekovića ne odgovara i ne želimo nikoga takvoga...
Više...
19.02.2018      > HRVATSKA <

Kolinda : 'Vučić s kojim sam ja razgovarala je europski Vučić  Uz dužno poštovanje, mislim da je ova izjava u rangu ne srednjoškolke, već osnovno&scar...
Više...
17.02.2018      > HRVATSKA <

Predsjednik Autohtone -Hrvatske stranke prava, Dražen Keleminec, odgovorio je na konstataciju saborskog zastupnika Steve Culeja koji rekao kako je predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović mislila u...
Više...
17.02.2018      > HRVATSKA <

“Ja jako dobro znam što je predsjednica mislila kada je govorila o političarima s ruba političkog spektra koji se uredno pojavljuju kada je HDZ na vlasti i marširaju po Z...
Više...

Ostale vijesti

19.02.2018      > OSTALE VIJESTI <

1. Din. Zagreb 22 16 5 1 49:16 53        ...
Više...
08.02.2018      > OSTALE VIJESTI <

Sarah Katz je osam mjeseci radila kao moderatorica sadržaja na Facebooku, najpopularnijoj društvenoj mreži na svijetu. Katz je kao zaposlenica agencije iz Kalifornije kojoj je Facebook 2...
Više...
08.02.2018      > OSTALE VIJESTI <

Prema odluci čitatelja kineskog izdanja časopisa Travel+Leisure, Hrvatska je nagrađena u kategoriji najpoželjnije nove europske destinacije za kineske turiste u 2018.godini. Sveča...
Više...

Iznajmljivanje Å¡atora

Pratite nas i na facebooku

Više