KOPRIVA INFO

POČETNA ŽUPANIJSKE VIJESTI >> SPORTPOLITIKAKULTURAGOSPODARSTVODRUŠTVENI ŽIVOTHRVATSKAKINO VELEBIT
U KOPRIVNICI ODRŽAN KADETSKI ŠAHOVSKI TURNIR
14.06.2017
Konačni poredak nakon 7 Kola                    
Mj. SNo   Ime Vrsta spol FED Rtg Klub/Grad Bod.  TB1 TB2 TB3  
1 4 IV Horčička Jan  U10   CRO 1792 Ššk Koprivnica, Koprivnica 6,5 21 30 27  
2 1 III Bunić Emanuel  U10   CRO 1881 Ššk Koprivnica, Koprivnica 6 24 34 26  
3 19 VK Kautero Patrik  U11   CRO 1609 Ššk Koprivnica, Koprivnica 5,5 19 27 19  
4 2 III Koštić Josip  U12   CRO 1819 Ššk Podravka, Koprivnica 5 23 32 23  
5 5 III Zadro Matej  U10   CRO 1778 Ššk Podravka, Koprivnica 5 19 27 18  
6 13 VK Domović Ognjen  U12   CRO 1679 Šk Picok Đurđevac, Đurđevac 4,5 24 34 23  
7 7 IV Jakrlin Antonio  U11   CRO 1732 ŠK Stari Graničar, Cirkvena 4,5 21 30 21  
8 8 IV Križanić Petar  U10   CRO 1732 Ššk Mladost, Varaždinske Toplice 4,5 21 29 19  
9 15 VK Remetović Petar  U11   CRO 1646 Ššk Konaki, Novo Virje 4,5 20 28 18  
10 6 II Kovač Petra  U11 w CRO 1746 Ššk Konaki, Novo Virje 4,5 20 28 20  
11 14 IV Knežević Karlo  U12   CRO 1655 Ššk Podravka, Koprivnica 4,5 20 27 22  
12 9 IV Martić Filip  U11   CRO 1721 ŠK Križevci, Križevci 4 20 28 18  
13 30 VK Lončarić Luka  U09   CRO 1600 Ššk Mladost, Varaždinske Toplice 4 18 26 14  
14 36 VK Šebrek Tina  U12 w CRO 1600 Ššk Mladost, Varaždinske Toplice 4 16 25 16  
15 21 VK Šimić Patricija  U12 w CRO 1601 ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrinski To 4 14 19 12  
16 31 VK Pavlović David  U10   CRO 1600 Ššk Koprivnica, Koprivnica 4 14 18 12  
17 12 VK Štefanec Petar  U08   CRO 1680 Ššk Koprivnica, Koprivnica 3,5 21 29 17  
18 27 VK Konjarek Luka  U12   CRO 1600 Šk Picok Đurđevac, Đurđevac 3,5 18 26 14  
19 22 IV Stružan Lana  U11 w CRO 1600 Ššk Konaki, Novo Virje 3,5 17 25 14  
20 11 VK Martić Ivan  U09   CRO 1687 ŠK Križevci, Križevci 3 21 29 13  
21 17 VK Matkun Mislav  U10   CRO 1620 Ššk Mladost, Varaždinske Toplice 3 20 26 15  
22 28 VK Kovač Ivan  U11   CRO 1600 Ššk Konaki, Novo Virje 3 16 23 12  
23 16 VK Kanešić Petar  U10   CRO 1626 Ššk Mladost, Varaždinske Toplice 3 16 22 14  
24 10 VK Džendžo Sven  U09   CRO 1687 Ššk Koprivnica, Koprivnica 3 16 22 13  
25 20 VK Rašan Josip  U11   CRO 1606 Ššk Koprivnica, Koprivnica 3 16 22 9  
26 18 VK Živko Borna  U10   CRO 1618 Ššk Konaki, Novo Virje 3 15 21 9  
27 23 VK Crnčić Lovro  U08   CRO 1600 Ššk Konaki, Novo Virje 3 13 18 10  
28 3   Bizjak  Alexei  U09   SLO 1800 ŠK Brežice 2,5 20 28 13  
29 26 VK Kokša Agata  U07 w CRO 1600 Ššk Konaki, Novo Virje 2 16 21 7  
30 35 VK Đuroci Magdalena  U08   CRO 1600 Ššk Konaki, Novo Virje 2 15 22 10  
31 34 VK Vlašić David  U09   CRO 1600 Šk Picok Đurđevac, Đurđevac 2 15 18 8  
32 29 VK Krajačić  Marko  U08   CRO 1600 Ššk Konaki, Novo Virje 2 14 20 7  
33 25 VK Fičko Marko  U07   CRO 1600 Ššk Koprivnica, Koprivnica 2 9,5 14 6  
34 24 VK Domović Pavel  U08   CRO 1600 Šk Picok Đurđevac, Đurđevac 1 14 19 3  
35 32 VK Pavlović Vinka  U09 w CRO 1600 Ššk Koprivnica, Koprivnica 0 15 22 0  
36 33 VK Petrić Lukas  U09   CRO 1600 Ššk Koprivnica, Koprivnica 0 13 18 0  
                           
                         
I. Memorijal Stjepana Kamenečkog - turnitr do 16 godina (stariji kadeti)          
Zadnja izmjena11.06.2017 16:25:01                  
                         
Konačni poredak nakon 7 Kola                  
Mj. SNo   Ime spol FED Rtg Klub/Grad Bod.  TB1 TB2 TB3  
1 2 II Jakrlin Mihael    CRO 1974 ŠK Stari Graničar, Cirkvena 6,5 19 29 26  
2 1 NM Radiković Anamarija  w CRO 2028 ŠŠK Konaki, Novo Virje 6,5 18 27 26  
3 4 MK Kokša Jelena  w CRO 1863 Ššk Konaki, Novo Virje 4 21 29 16  
4 3 MK Bevanda Ema  w CRO 1914 ŠK Picok Đurđevac, Đurđevac 4 20 30 18  
5 10 IV Tomrlin Luka    CRO 1796 ŠK Picok Đurđevac, Đurđevac 4 20 28 14  
6 13 III Klobučar Lovro    CRO 1779 ŠŠK Podravka, Koprivnica 3,5 16 22 9,5  
7 7 III Đukin Karlo    CRO 1814 Ššk Koprivnica, Koprivnica 3 20 28 14  
8 12 IV Koštić Lovro    CRO 1791 Ššk Podravka, Koprivnica 3 19 27 15  
9 11 III Šimić Pavo    CRO 1795 ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće-Zrinski To 3 16 24 13  
10 6 III Križanić Filip    CRO 1820 Ššk Mladost, Varaždinske Toplice 3 15 21 10  
11 5 II Plazek Luka    CRO 1845 Šk Picok Đurđevac, Đurđevac 2,5 20 29 14  
12 8 I Plazek Lana  w CRO 1802 ŠK Picok Đurđevac, Đurđevac 2 15 20 10  
13 15 II Raguž Šima  w CRO 1611 ŠK Dama, Đakovo 2 13 18 4  
14 9   Bizjak  Alja    SLO 1800 ŠK Brežice 1 15 24 6  
15 14 VK Hereković Luka    CRO 1685 Ššk Mladost, Varaždinske Toplice 1 12 16 2  
                         

 


Iznajmljivanje šatora

Pratite nas i na facebooku



Vie